RABAT 5% powyżej 100 zł-----10% powyżej 200 zł -- naliczany w koszyku
tel. 032 219 23 93 fax. 032 327 74 72 kontakt od 8 00 do 20 00 zapraszamy zamówienie e-mail
Katalog » Szkoła podstawowa klasy : 1 , 2 , 3 » 2. klasa
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wydawnictwo
Wybierz kategorię
Wejście do katalogu podręczników

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 Nowe Raz, dwa, trzy, teraz my! kl 2 Szkoła na miarę BOX ERA nowość
Wydawnictwo: Nowa Era
249,00 zł
 GRA W KOLORY - PAKIET - ZESTAW DLA KL. 2
Wydawnictwo: Juka
230,00 zł
 Nowe Już w szkole kl 2 - SZKOŁA NA MIARĘ - BOX (komplet)  ERA 2012r- STARE WYDANIE
Praca zbiorowa
nowe już w szkole BOX pakiet dla klasy 2 nowe wydanie zmienione 2012 rok
Wydawnictwo: Nowa Era
239,00 zł
 Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła. Klasa 2 BOX PAKIET W PUDEŁKU - NOWOŚĆ 2012 Z. ROZSZERZONY
W skład pakietu wchodzą: Książki dla ucznia (części 1-10) zawierają tematykę związaną z kształtowaniem osobowości dziecka, jego świata wartości, tożsamości osobistej i społecznej, zasad współżycia, poszanowania godności swojej i innych ludzi, podzielone są na 10 części, po jednej na każdy miesiąc nauki, co sprawia, że dziecko na co dzień ma lekki tornister Zeszyty do zadań domowych (części 1-10) zawierają ćwiczenia utrwalające wiadomości i umiejętności zdobyte w szkole, na końcu zeszytów zamieszczono teksty do czytania przez rodziców i dla rodziców. Wycinanki (części 1-2) zawierają pomoce dydaktyczne do wykorzystania przez dzieci podczas zajęć oraz rozmaite zabawki i gry, zabawki wykorzystywane są podczas zajęć matematycznych, przyrodniczych, społecznych i językowych. Ćwiczenia w rysowaniu umożliwiają dziecku rozwój sprawności ręki: palców, nadgarstka, przedramienia, barku cykl ćwiczeń rozpoczynają szlaczki zgeometryzowane, złożone z linii pionowych, poziomych i ukośnych, stopniowo pojawiają się linie płynne: laseczki, łuki, pętelki Zeszyt w linię Zeszyt w kratkę Elementarz małego informatyka (z płytą CD) przeznaczony dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z komputerem zawiera podstawowe informacje teoretyczne oraz ćwiczenia, które rozwijają umiejętności zdobyte podczas zajęć. Inteligencje wielorakie. Poradnik dla rodziców wprowadza rodziców w tematykę inteligencji wielorakich, pomaga w określeniu dominujących cech dziecka. Multibook. Całość publikacji zapakowana jest w funkcjonalny box, który dzięki plastikowej rączce ułatwia przenoszenie książek oraz innych pomocy. Może być też doskonałym miejscem na przechowywanie prac wykonywanych w szkole oraz wszelkich skarbów dziecka.
Wydawnictwo: MAC
270,00 zł
BLISCY SERCU JEZUSA Religia Podręcznik do nauki religii dla klasy 2 szkoły podstawowej AZ-12-01/1-11  WAM
Czarnecka, Kubik
NR DOPUSZCZENIA AZ-12-01/1-11
Wydawnictwo: Wam
16,00 zł
BLISCY SERCU JEZUSA - podręcznik dla uczniów 2 klasy szkoły podstawowej ŚW WOJCECHA
Jackowiak, Szpet
19,90 zł
BLISCY SERCU JEZUSA -karty pracy dla uczniów 2 klasy szkoły podstawowej ŚW WOJCIECHA
Jackowiak, Szpet
19,90 zł
BLISCY SERCU JEZUSA Religia - Zeszyt ucznia do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + kredki AZ-12-01/1-11 WAM 2011
Kubik
NR DOPUSZCZENIA AZ-12-01/1-11
Wydawnictwo: Wam
9,50 zł
Dyktanda Klasa 2 Teksty do pisania ze słuchu lub pamięci WSIP 2011
Konieczna
12,50 zł
Dzienniczek ucznia EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 2011 WSIP
Hanisz
Wydawnictwo: Wsip
10,10 zł
Dzienniczek ucznia SZKOŁA NA MIARĘ do zestawu : "Nowe już w szkole" oraz "Raz Dwa Trzy teraz my"
Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Nowa Era
9,50 zł
Elementarz XXI wieku - pakiet podręczników do KLASY 2 nowość 2013
W skład pakietu Elementarz Xxi wieku wchodzą: Podręcznik część 1-2 Ćwiczenia zintegrowane część 1-4 Matematyka część 1-4 Muzyka Teczka artysty Zajęcia komputerowe Wyprawka.
Wydawnictwo: Nowa Era
249,00 zł
GRA W KOLORY - PAKIET - ZESTAW Klasa 1 JUKA 2012
Wydawnictwo: Juka
205,00 zł
Jezus przychodzi do nas  RELIGIA DLA KLASY 2 PODRĘCZNIK  JEDNOŚĆ
Kurpiński, Piątek, Snopek
Wydawnictwo: Jedność
15,50 zł
Jezus przychodzi do nas  RELIGIA DLA KLASY 2 Zeszyt ćwiczeń JEDNOŚĆ
Snopek
Wydawnictwo: Jedność
12,60 zł
Kochamy Pana Jezusa 2 Podręcznik
Czarnecka, Kubik
autor: Anna Duka, Teresa Czarnecka (red.), Ks. Władysław Kubik SJ (red.), Ks. Grzegorz Łuszczak SJ (red.) seria: W drodze do Wieczernika
Wydawnictwo: Wam
16,00 zł
Kochamy Pana Jezusa 2 Zeszyt ucznia
Czarnecka, Kubik
autor: Anna Duka, Teresa Czarnecka (red.), Ks. Władysław Kubik SJ (red.), Ks. Grzegorz Łuszczak SJ (red.) seria: W drodze do Wieczernika
Wydawnictwo: Wam
9,50 zł
LICZĘ Ćwiczenia dodatkowe Klasa 2 Beata Kozyra WSIP nowość 2012
aautorzy - praca zbiorowa
Wydawnictwo: Wsip
16,50 zł
Matematyka z wesołym KANGURKIEM dla kl II szkoły podstawowej ŻACZEK Aksjomat 2012 rok
Praca zbiorowa
dla uczniów drugich klas szkół podstawowych, którzy chcą wziąć udział w matematycznym konkursie "Kangurek".
Wydawnictwo: Aksjomat
17,85 zł
Nasza klasa. Klasa 2 Komplet BOX PAKIET W PUDEŁKU - pakiet podstawowy
Podręczniki z ćwiczeniami, części: 1-4, 6-9 Podręczniki z tekstami do czytania, część 5 i 10 Wycinanki, część 1 i 2 Elementarz małego informatyka - podręcznik z płytą CD
Wydawnictwo: MAC
240,00 zł
Nasza klasa. Klasa 3 Komplet BOX PAKIET W PUDEŁKU - pakiet podstawowy NOWOŚĆ 2013
W skład pakietu Nasza klasa wchodzą: Podręcznik z ćwiczeniami (części: 1-4, 6-9): zawierają ćwiczenia z zakresu wszystkich niemal edukacji, o których mowa w podstawie programowej wydzielone zostały treści matematyczne oraz elementy do wycinania. Podręcznik z tekstami do czytania (część 5 i 10): zawierają zbiór różnorodnych, bogato ilustrowanych tekstów literackich, służą nauce czytania i wypowiadania się, dzięki poziomemu układowi ułatwoają jednoczesne korzystanie przez dzieci z podręczników z ćwiczeniami oraz zeszytów. Wycinanki (część 1 i 2): zawierają zdjęcia, gry, pomoce dydaktyczne i szablony prac plastycznych. Elementarz małego informatyka z płytą CD Podręcznik zawiera kolorowe, wesołe ilustracje, informacje teoretyczne, a także ćwiczenia doskonalące umiejętności zdobyte podczas zajęć.Płyta CD jest bardzo atrakcyjna ze względu na piękną grafikę, która rozwija wyobraźnię dziecka oraz pobudza je do działania i podejmowania wysiłku umysłowego. Całość publikacji zapakowana jest w funkcjonalny box, który dzięki plastikowej rączce ułatwia przenoszenie książek oraz innych pomocy. Może być też doskonałym miejscem na przechowywanie prac wykonywanych w szkole oraz wszelkich skarbów dziecka.
Wydawnictwo: MAC
249,99 zł
Nasze Razem w szkole - edukacja wczesnoszkolna- klasa 2 BOX NOWOŚĆ 2013
Praca zbiorowa
Nasze "Razem w szkole" to najpopularniejszy cykl do edukacji wczesnoszkolnej. Rekomendujemy zakup kompletu materiałów dla ucznia klasy drugiej w wygodnym, kolorowym pudełku , które zawiera: Podręcznik z ćwiczeniami. Części 1-10 Przygotowany z myślą o zróżnicowanych grupach uczniów. Przejrzysty układ pozwala łatwo odnaleźć zadania dla całej klasy oraz te dla uczniów o różnych potrzebach edukacyjnych. Zeszyt ćwiczeń. Części 1-10 Zeszyt ćwiczeń pomaga w utrwalaniu i doskonaleniu umiejętności zdobytych podczas zajęć. Na końcu zeszytu znajdują się informacje, jakie umiejętności dziecko ćwiczy w danym miesiącu oraz porady psychologa. Wyprawkę Zestaw różnorodnych pomocy dla ucznia, zintegrowanych z treściami edukacyjnymi w podręcznikach. W teczce są m.in. pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, materiały do prac technicznych. Śpiewniczek z płytą CD audio Zawiera piosenki , których dzieci będą uczyły się w szkole. Mali uczniowie mogą słuchać nagrań w domu z mamą i tatą, ćwicząc przy tym rytm oraz zapamiętywanie tekstów. Podręcznik Zajęcia komputerowe Książka z CD-ROM-em stanowi kolejny etap w nauce podstaw i obsługi komputera.
Wydawnictwo: Wsip
272,90 zł
New Bingo ! PLUS 2 ćwiczenia dla szkoły podstawowej + 2 x CD PWN
Wieczorek
Wydawnictwo: PWN
29,00 zł
New Bingo ! PLUS 2A i 2B. Podręczniki dla szkoły podstawowej + 2 x CD PWN
Wieczorek
Wydawnictwo: PWN
35,00 zł
OD A DO Z - radosne odkrywanie świata kl. 2 zestaw pudełko - BOX DIDASKO
Wydawnictwo: DIDASKO
250,00 zł
Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła. Klasa 2 BOX PAKIET W PUDEŁKU - NOWOŚĆ 2012 Z. PODSTAWOWY
Książki dla ucznia (części 1-10) Zeszyty do zadań domowych (części 1-10) Wycinanki (części 1-2) Lekturnik Wielkanoc Elementarz małego informatyka (z płytą CD)
Wydawnictwo: MAC
255,00 zł
Odkrywam siebie i świat. Ja i moja szkoła. Klasa 3 BOX - NOWOŚĆ 2013 Z.PODSTAWOWY
Odkrywam siebie i świat. Klasa 3 Pakiet Cykl jest całkowicie zgodny z obowiązującą podstawą programową. Został napisany przez pedagogów z wieloletnim stażem - Jolantę Faliszewską oraz Grażynę Lech. W skład pakietu wchodzą: Książki dla ucznia (10 części): zawierają tematykę związaną z kształtowaniem osobowości dziecka, jego świata wartości, tożsamości osobistej i społecznej, zasad współżycia, poszanowania godności swojej i innych ludzi, podzielone są na 10 części, po jednej na każdy miesiąc nauki, co sprawia, że dziecko na co dzień ma lekki tornister. Zeszyty do zadań domowych (10 części): zawierają ćwiczenia utrwalające wiadomości i umiejętności zdobyte w szkole, na końcu zeszytów zamieszczono teksty do czytania przez rodziców i dla rodziców. Wycinanki (2 części): zawierają pomoce dydaktyczne do wykorzystania przez dzieci podczas zajęć oraz rozmaite zabawki i gry, zabawki wykorzystywane są podczas zajęć matematycznych, przyrodniczych, społecznych i językowych. Lekturnik Wielkanoc Elementarz małego informatyka. Podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD: przeznaczony dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z komputerem zawiera podstawowe informacje teoretyczne oraz ćwiczenia, które rozwijają umiejętności zdobyte podczas zajęć. Całość publikacji zapakowana jest w funkcjonalny box, który dzięki plastikowej rączce ułatwia przenoszenie książek oraz innych pomocy. Może być też doskonałym miejscem na przechowywanie prac wykonywanych w szkole oraz wszelkich skarbów dziecka.
Wydawnictwo: MAC
265,00 zł
RELIGIA 2 zeszyt ćwiczeń Doppke wyd. ADVENTUS
aautorzy - praca zbiorowa
AUROTRZY SERII: Jan Doppke
Wydawnictwo: ADVENTUS
10,00 zł
RELIGIA kl 2 Idziemy do Jezusa Podręcznik  Jedność nowość 2012/2013 (w sprzedaży od 30.09.2012)
Brzoza, Czyż
Wydawnictwo: Jedność
12,60 zł
Religia kl 2 Bliscy sercu Jezusa ćwiczenia   Łabendowicz  AVE RADOM
Łabendowicz
Wydawnictwo: Ave RADOM
6,90 zł
Strona: [1] 2 / 2
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
3,50 zł
17,00 zł
72,00 zł
19,80 zł
27,50 zł
75,00 zł
73,50 zł
28,90 zł
24,00 zł
26,00 zł
Najczęściej kupowane
11,40 zł
11,40 zł
11,40 zł
33,50 zł
26,00 zł
33,00 zł
24,00 zł
11,90 zł
18,00 zł
11,90 zł
6162489
© Księgarnia Podręczniki Skolne Podreczniki Językowe Książki Księgarnia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka